Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Подвиг визволителів житиме вічно

Київ. 9 травня активісти СПУ, ветерани, діти війни, представники СМС та жителі міста пройшли колоною по Хрещатику. Лунали пісні воєнних років, кияни дарували ветеранам квіти, а дітлахи із захопленням спостерігали за маршем, отримували рожеві кульки із символікою СПУ. Марш об'єднав низку поколінь, які захистили нашу країну від фашистів, відбудовували її в повоєнний період, продовжують розвивати сьогодні.


Архів

Партійне життя

13.06.2005 – 13.06.2005

19.05.2005 – 13.06.2005

04.05.2005 – 19.05.2005

18.04.2005 – 04.05.2005

17.03.2005 – 18.04.2005

24.01.2005 – 17.03.2005

17.09.2004 – 24.01.2005

12.07.2004 – 17.09.2004

17.06.2004 – 12.07.2004

17.05.2004 – 17.06.2004

03.07.2003 – 17.05.2004


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Занепад українського житлового фонду: просте пояснення причин


Незважаючи на постійні обіцянки влади вирішити проблеми житла, комунальних тарифів, збереження і розвитку житлового фонду, ці питання для більшості на...

Смертельное вознаграждение, или Почему в Украине замалчивают производственный травматизм


Украинцы все чаще стали умирать на рабочем месте. Еще более печальная ситуация - по количеству травматизма на производстве. В среднем по Украине гибне...

Партійне життя

Версія для друку


Архів: 17.06.2004 – 12.07.2004

Зібрання керівників громадських організацій, створених за сприяння Соціалістичної партії України, та громадських організацій, які співпрацюють із Союзом жінок України "За майбутнє дітей"  (13.10.2011)

До уваги журналістів!

15 жовтня 2011 року у Києві, в Європейському університеті (бульвар Академіка Вернадського, 16-В) відбудеться зібрання керівників громадських організацій, створених за сприяння Соціалістичної партії України, та громадських організацій, які співпрацюють із Союзом жінок України "За майбутнє дітей" під головуванням Валентини СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО.

У зібранні візьмуть участь керівники 36 громадських організацій.

Основна мета заходу: Об'єднати зусилля громадських організацій та об'єднань у відстоюванні індивідуальних і соціальних прав людини, гарантованих Конституцією України, у боротьбі за вирішення соціально-економічних та правових проблем різних соціальних груп населення. Також планується обмінятися кращим досвідом представлення інтересів та захисту прав людини.

Початок заходу об 11-00

Щиро запрошуємо!



Архив за 17.06.2004 – 12.07.2004

07.12.2011

Закони про соціальний захист мають виконуватися безумовно і в повному обсязі! Заява Полтавського обласного комітету Соціалістичної партії України

07.12.2011

Сподіваємося, що переможе здоровий глузд

07.12.2011

То що - "Будуймо Хмельниччину разом!"?. Із заяви Хмельницького обкому Соціалістичної партії України

07.12.2011

Журнал "Вибір" - знову з вами. Вийшов друком ювілейний випуск журналу "Вибір", присвячений 20-річчю СПУ

07.12.2011

Соціалістична партія України виконає свою місію

07.12.2011

Соціалісти Хмельниччини: "Будь-які посягання на назву партії слід рішуче відкидати"

30.11.2011

Соціалістична партія України не змінюватиме свою назву. 26 листопада відбулося чергове засідання Політради Соціалістичної партії України

30.11.2011

Ні! Руйнуванню соціальних гарантій громадян!

23.11.2011

Закарпатские шахматисты снова победили

10.11.2011

Ни земли, ни воли


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





Музейный гоп-стоп. Кабинеты чиновников с завидной регулярностью стали поглощать ценные предметы искусства

Правоохранительные органы отмечают рост количества краж из музеев. Раньше преступники предпочитали похищать художественные и исторические ценности из ...




Город разбитых надежд. Покидая дома после взрыва на ЧАЭС, люди не предполагали, что это навсегда

Родившись в апреле 86-го года, об аварии на ЧАЭС была наслышана с самого детства. Но одно дело слышать и видеть информацию по телевизору, а другое - п...




Це було в листопаді 2000 року

За 20-річну історію в житті газети Соціалістичної партії України  Товариш" були і злети, і невдачі, і навіть спроби її закриття. Про один такий випадо...

Пошук Контакти На початок сторінки